Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/klient.dhosting.pl/lungo/zielonepatio/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/klient.dhosting.pl/lungo/zielonepatio/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
5 prostych drinków z Whisky Ballantine's dla każdego w noc sylwestrową - Zielone Patio

5 prostych drinków z Whisky Ballantine’s dla każdego w noc sylwestrową

Sylwester w Zielonym Patio w Szczecinie to nie tylko czas zabawy, ale także okazja do eksperymentowania z klasycznymi drinkami. Whisky Ballantine’s, dzięki swojemu bogatemu, ale łagodnemu smakowi, jest świetną bazą dla prostych, ale efektownych drinków.

Oto pięć propozycji, które możesz łatwo przygotować, wykorzystując dostępne w noc sylwestrową w Zielonym Patio soki i napoje gazowane.

5 prostych drinków z Whisky Ballantine’s

Ballantine’s z Colą

Klasyczna i niezawodna kombinacja. Wypełnij szklankę lodem, dodaj 50 ml Whisky Ballantine’s, a następnie uzupełnij colą. Możesz dodać plaster limonki dla orzeźwienia.

Whisky z Ginger Ale

Idealny dla tych, którzy wolą łagodniejsze połączenia. W szklance z lodem wymieszaj 50 ml Whisky Ballantine’s z Ginger Ale. Dodaj plaster cytryny lub limonki dla smaku.

Ballantine’s Apple Fizz

Świeży i owocowy. Do szklanki z lodem dodaj 50 ml Whisky Ballantine’s i wypełnij ją do połowy sokiem jabłkowym, a następnie dopełnij wodą gazowaną. Ozdób plasterkiem jabłka.

Ballantine’s & Soda

Prosty i elegancki. Połącz w szklance z lodem 50 ml Whisky Ballantine’s z wodą sodową. Dodaj plaster cytryny lub pomarańczy dla dodatkowego aromatu.

Sunset Whisky

Dla miłośników słodkich drinków. W szklance z lodem zmieszaj 50 ml Whisky Ballantine’s, dodaj trochę soku pomarańczowego i odrobinę grenadiny dla koloru. Delikatnie wymieszaj, aby uzyskać efekt zachodu słońca.

Podsumowanie

Te proste, ale smaczne drinki na bazie Whisky Ballantine’s z pewnością umilą każdemu gościowi sylwestrową noc w Zielonym Patio. Każdy z nich jest łatwy do przygotowania, a różnorodność smaków sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sylwester w Szczecinie z tymi drinkami będzie niezapomniany!

Gdzie na sylwestra w Szczecinie? Zielone Patio!

Szukasz idealnego miejsca na Sylwestra w Szczecinie? Wybierz Zielone Patio – miejsce pełne elegancji i wyśmienitego jedzenia. Spędź niezapomnianą noc z klasą i rozrywką w sercu miasta. Rezerwuj już dziś

Categories : Sylwester w Szczecinie