Organizacja przyjęć okolicznościowych Szczecin

Poznaj Zielone Patio

Zielone Patio to przestrzeń wymarzona pod imprezy. Ścisłe centrum miasta, piękne zielone patio do wyłącznej dyspozycji gości, przepyszna kuchnia, parking wewnątrz budynku, sąsiedztwo hoteli Marriott i Moxy - to tylko niektóre wyróżniki naszego lokalu.

Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych, spotkań firmowych i wszelkich uroczystości. Nasza sala wraz z patio zajmuje ponad 1000 m2 i jest w stanie pomieścić ponad 400 osób

Lokalizacja

Mieścimy się w ścisłym centrum miasta - w biurowcu Posejdon, tuż obok Bramy
Portowej, w bliskim sąsiedztwie Katedry oraz dwóch kościołów. W budynku znajduje się duży parking dla gości oraz duża baza noclegowa.

Wielkim urokiem naszych imprez jest patio wewnątrz budynku z zjawiskową zieloną ścianą. Patio jest idealnym miejscem na organizację ślubu cywilnego lub
humanistycznego.

Naszą grupę tworzą restauracje oferujące kuchnię ze wszystkich zakątków świata - od chińskich, włoskich po dania polskie i europejskie. Jesteśmy w stanie przygotować menu specjalnie pod Twoje preferencje. Obsługujemy również bankiety i catering w Twojej firmie lub domu.

Sprawdź przygotowane przez nas zestawy menu specjalnie dostosowane do przyjęć rodzinnych, komunii, wesel oraz eventów firmowych. Dostosuj dania do preferencji Twoich gości.

Phone

CALL US

781 606 100

Marker

Address

Plac Brama Portowa 1, 70-225, Szczecin