Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/klient.dhosting.pl/lungo/zielonepatio/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/klient.dhosting.pl/lungo/zielonepatio/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Dzień Kobiet w Szczecinie 2024 - Zielone Patio

Dzień Kobiet w Szczecinie 2024

Dzień Kobiet 2024 Szczecin

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas, kiedy celebrujemy osiągnięcia kobiet, ich siłę, niezależność oraz walkę o równouprawnienie. To idealna okazja, by spędzić czas na działaniach, które sprawią radość, zrelaksują, a także pozwolą docenić siebie i inne kobiety w naszym życiu. Oto inspirujący pomysł na ten dzień – noc pełna magii w Zielonym Patio, już 9 marca 2024 roku!

Zaplanuj niezapomnianą noc z okazji Dnia Kobiet w samym sercu Szczecina! Zielone Patio, zlokalizowane w prestiżowym biurowcu Posejdon, zaprasza na wyjątkową imprezę Ladies Night, która odbędzie się 9 marca 2024. Tuż przy Bramie Portowej, otoczone zabytkową Katedrą i kościołami, nasze miejsce gwarantuje nie tylko wyjątkową atmosferę, ale również łatwy dojazd i dostępność.

Dołącz do nas i baw się do białego rana! Oczekuje Cię mnóstwo emocji, konkursy i niespodzianki. Imprezę poprowadzi znany i ceniony DJ Marek Buczkiewicz. Nie przegap tej okazji i zarezerwuj miejsce już dziś.

Gdzie na Dzień Kobiet w Szczecinie? Oczywiście w Zielonym Patio! Wolne miejsca na imprezę czekają właśnie na Ciebie!

Koszt biletu: 189 PLN zł za osobę

Do nabycia pod linkiem: kliknij tutaj lub w kasie Zielonego Patio.

Lokalizacja

Zaplanuj niezapomnianą noc z okazji Dnia Kobiet w samym sercu Szczecina! Zielone Patio, zlokalizowane w prestiżowym biurowcu Posejdon, zaprasza na wyjątkową imprezę Ladies Night, która odbędzie się 9 marca 2024. Tuż przy Bramie Portowej, otoczone zabytkową Katedrą i kościołami, nasze miejsce gwarantuje nie tylko wyjątkową atmosferę, ale również łatwy dojazd i dostępność.

Dzięki parkingu w budynku, naszym gościom zapewniamy wygodę, a bliskość szerokiej bazy noclegowej stanowi atut dla tych, którzy chcą zatrzymać się w Szczecinie na dłużej. Nasze wewnętrzne patio z zjawiskową zieloną ścianą tworzy idealne tło dla nocnej zabawy z okazji Dnia Kobiet.

Wybierając Zielone Patio na obchody Dnia Kobiet, decydujesz się na niezapomniane doświadczenie. Ciesz się magiczną nocą w otoczeniu serca miasta. Gdzie świętować Dzień Kobiet w Szczecinie? Odpowiedź jest jedna: w Zielonym Patio – miejscu, które łączy niepowtarzalną atmosferę z doskonałą lokalizacją.

Odkryj smaki specjalnie przygotowane na Dzień Kobiet w Restauracji Zielone Patio! Zapraszamy na noc pełną kulinarnych arcydzieł, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze menu zostało zaprojektowane, aby celebrować tę wyjątkową noc w sercu miasta.

Spędźcie Dzień Kobiet w Zielonym Patio w Szczecinie, gdzie wykwintne dania i niezapomniana atmosfera czekają, aby uczcić tę wyjątkową noc. Gdzie na Dzień Kobiet w Szczecinie? Oczywiście w Zielonym Patio!

Dodatkowe informacje:

DZIEŃ KOBIET W ZIELONYM PATIO

  • Lokalizacja: I piętro biurowca Posejdon, serce Szczecina.
  • Wyjątkowe wnętrze: Charakterystyczne, przytulne, idealne na relaksacyjne spotkania.
  • Kulinarne arcydzieła: Wykwintna kuchnia przeniesie Was w podróż po kulinarnych smakołykach.
  • Rytm nocy: DJ Marek Buczkiewicz zapewni niezapomnianą muzyczną oprawę.
  • Nieskończona radość: Atrakcje, które sprawią, że ten wieczór zostanie w pamięci na długo.
  • Kiedy: 9 marca 2024
  • Gdzie: Zielone Patio, Biurowiec Posejdon
  • Cena: Bilety od 189 PLN

Dołączcie do nas na niezapomnianą noc pełną radości, przyjemności i kobiecego wdzięku. Świętujcie Dzień Kobiet w wyjątkowym stylu w Zielonym Patio!

Sylwester w Szczecinie, alkohol bez ograniczeń, ciepłe posiłki
Phone

CALL US

781 606 100

Marker

Address

Plac Brama Portowa 1, 70-225, Szczecin