Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/klient.dhosting.pl/lungo/zielonepatio/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/klient.dhosting.pl/lungo/zielonepatio/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Sylwester w klimatach retro – Jak przygotować damską kompozycję strojów na imprezę retro? - Zielone Patio

Sylwester w klimatach retro – Jak przygotować damską kompozycję strojów na imprezę retro?


Lata 20. XX wieku, znane jako okres międzywojenny, prohibicji i rosnących praw kobiet, stanowią fascynującą erę, która do dziś inspiruje świat mody. To czas, gdy moda kobieta była zdominowana przez postacie flapper girls, wyróżniające się swoją niezależnością i elegancją. Charakterystycznym stylem były luźniejsze sukienki z obniżoną talią, ozdobione frędzlami, koronkami, i wzorami w stylu art déco. Dodatki, takie jak futrzane etole, długie czarne rękawiczki, opaski z cekinami i piórami, oraz biżuteria z pereł, dopełniały ten wyjątkowy look. Buty typu T-bar czy Mary Jane były nieodzownym elementem tego stylu. Imprezy tematyczne w stylu lat 20. pozwalają na chwilę przenieść się w czasie i celebrować tę niepowtarzalną modę.

Ubranie dla kobiet na imprezę retro

Sylwester w stylu lat 20. to wyjątkowa okazja, by poczuć klimat tamtych lat. Aby idealnie wpasować się w ten motyw, pamiętaj o kilku kluczowych elementach stroju:

  1. Sukienka: Wybierz prostą, luźniejszą sukienkę na ramiączkach, ozdobioną cekinami lub frędzlami. To podstawa damskiego stroju lat 20., nadająca wyglądowi elegancji i wyrafinowania.
  2. Opaska retro na głowę: Opaska z piórem czy ozdobiona cekinami to nieodłączny element stylu lat 20. Dopasuj kolor opaski do sukienki, aby stworzyć spójny look.
  3. Szal boa: Charakterystyczny dla tamtej epoki, dodaje strojowi szyku i gracji.
  4. Fryzura: Jeśli nie chcesz zmieniać swojej fryzury, rozważ perukę w stylu tamtych lat.
  5. Rękawiczki: Długie, eleganckie rękawiczki to kolejny must-have. Wybierz te, które pasują do reszty stroju.
  6. Dodatkowe akcesoria: Perły, cygaretki, kabaretki czy wachlarze to dodatki, które dopełnią Twój strój. Wybierz te, które najlepiej oddają Twój styl.

Pamiętaj, że impreza retro to nie tylko strój, ale także muzyka i atmosfera tamtych lat. Zadbaj, by całość kompozycji była spójna i pozwoliła Ci poczuć się jak na prawdziwym przyjęciu w stylu lat 20.

Sylwester w Szczecinie w klimatach retro lat 20 – Zielone Patio zaprasza

Sylwester w Szczecinie w stylu retro lat 20? Restauracja Zielone Patio w biurowcu Posejdon zaprasza na wyjątkową imprezę sylwestrową, oferując niezapomniane doznania w duchu tamtej epoki. Przenieś się w czasie do lat 20. XX wieku, celebrowanej z elegancją i wyrafinowaniem. Baw się do białego rana w otoczeniu stylowych strojów, muzyki tamtych lat i niepowtarzalnej atmosfery. To idealne miejsce na powitanie Nowego Roku w wyjątkowym stylu.

Categories : Sylwester w Szczecinie